אם אתם עסק גדול, סביר להניח שכבר נתקלתם במונח פיתוח אתרים והבנתם שאתם רוצים לבנות אתר גדול לעסק שלכם. אין ספק שהיום לכל בעל עסק חייבת להיות איזושהי נוכחות דיגיטלית החל מבניית אתר תדמית או לחילופין בניית אתר מסחרי.

זה לא ממש משנה לאיזו דרך תחליטו לפנות, האתר שלכם הוא הפנים שלכם.

כאשר מדובר על בניית אתרים גדולים, חשוב לזכור, שאם אתם עסק גדול, מי שיחפש אתכם ברשת יצפה לראות נוכחות דיגיטלית תואמת.

כלומר, הוא יחפש עסק גדול שבנה לעצמו אתר גדול. חשוב בנוסף לזכור שהרושם הראשוני שתציגו באתר שלכם הוא מה שיזכר לגולש.

יש לכם שניות בודדות להעביר את המסר שלכם ולכן, אם אתם עסק גדול אל תתפשרו על איכות בניית האתר שלכם ואם אתם משדרים פרימיום בתחום שלכם- עליכם לגשת לחברת בניית אתרים אתרים לחברות גדולות, שיודעת להתמחות בסוג פרוייקטים מורכבים שכאלה.

פעמים רבות שבעלי עסקים פונים אלינו הם ישר שואלים אותנו האם בנינו אתר בתחום שלהם כמו שאנחנו תמיד מסבירים גם ללקוחות שלנו, זה לא משנה האם החברה שפניתם אליה בנתה בדיוק אתר גדול בתחום שלכם, אלא חשוב לראות את התמונה הכוללת ומה סדר הגודל של הפרוייקטים שהיא עבדה עליהם, אם יש לה מספיק ניסיון בתחום של בניית אתרים גדולים, זה ממש לא משנה מה סוג העסק שלכם.

אנחנו לדוגמה פיתחנו עשרות אפליקציות ואתרים מתחומים שונים וגם בתחומים דומים כל עסק יש לו את הייחודיות והעקרונות שלו ולכן, זה ממש לא משנה אם אתם מחפשים לבנות חנות מקוונת בתחום האופנה והלפייסטיל או בתחום הירקות והפירות. אם הבסיס הוא טוב, זה הדבר שחשוב.

בניית אתר גדול מתחילה קודם כל באפיון מדויק

הבסיס לכל פרוייקט טכנולוגי בין אם מדובר בפיתוח של אפליקציה או בניית של אתר תדמית או מסחר ועל פי כמה וכמה כשמדובר בבנייה של אתר גדול, הוא זהה.

המשותף לכל בניית אתרים מורכבים הוא התחלה של התהליך ע"י איפיון מדויק.

בניית אתרים גדולים

כמו שציינו למעלה, זה ממש לא משנה באיזה תחום העיסוק שלכם ומה שאתם רוצים לפתח, אם החברה שאליה אתם פונים יודעים לבצע איפיון מדוייק גם מבחינה טכנית וגם מבחינה אסטרטגית זה מה שחשוב.

עיצוב אתרים גדולים – מה הסוד?

לאחר מכן, ניגשים לשלב העיצוב אשר יותאם לעסק ולאופי העסק וכמובן, לקהל היעד שלו. נקודה נוספת שחשוב לזכור היא שבונים אתר ומנתחים את קהל היעד של העסק קהל היעד הוא לא "כולם" לכל עסק יש קהל מיוחד משלו ולא סתם יש את הביטוי תפסת מרובה, לא תפסת. אנחנו לדוגמה, פונים לקהל עסקים מאוד מדוייק.

העסקים שאנחנו עובדים איתם הם עסקים בינונים ומעלה. זה שלב אסטרטגי שתיכננו בכל שלב בעסק וגם כמובן, זה מגיע לידי ביטוי באתר שלנו.

העולם היום מלא בשפע ולכל עסק יש את הייחוד שלו, ככל שתהיו יותר מדוייקים בשלב הזה, הלקוחות שיפנו אליכם מהאתר יהיו ליידים הרבה יותר איכותיים.

לאחר שיש לנו איפיון ועיצוב מסודרים ניגשים לשלב הפיתוח.

בניית אתרים גדולים – שלב הפיתוח

בשלב הזה, אנחנו בעצם ממשים את כל מה שהעלנו בשלב האיפיון והעיצוב וממש הופכים את התהליך למוצר טכנולוגי ממשי.

לבסוף, אחרי שיש לנו מוצר טכנולוגי. הכוונה למוצר טכנולוגי מוכן כמו שאמרנו מעלה, זה יכול להיות שבנינו אתר תדמית או חנות מקוונת או כמובן אתר גדול או אפליקציה. אנחנו יוצאים לשלב השיווק.

בשלב הזה, לא משנה אם מדובר על בניית אתרי אינטרנט מקצועיים, גדולים או קטנים, בניית אתרים לסטארטאפים, בניית אתרי מכירות, הגיע הזמן אפשר לשווק בצורה אורגנית ובעצמנו את הפרויקט שלנו או לחילופין לפנות לחברות שזו תחום ההתמחות שלהם.

אנחנו מאמינים שאם רוצים לעשות משהו נכון ומדוייק רצוי לגשת לחברה לבניית אתרים לחברות גדולות שמומחית בתחום כי המטרה שלנו היא לייעל את ההשקעה שלנו בצורה הכי אפקטיבית ולדאוג להחזיר את ההשקעה כמה שיותר מהר.

לסיכום, לפני שאתם בוחרים חברה שתבנה לכם אתר ותוכל לענות על כל הצרכים הללו מומלץ לראות קודם כל תיק עבודות, להבין מה רמת הניסיון שלה בתחום. כמה זמן הם משקיעים בניתוח והבנת העסק שלכם והאם הם יכולים לתת לכם את המעטפת השלמה לכל הצרכים שלכם.

תזכרו תמיד שכשמחליטים לבנות אתר גדול צריך להכין מראש תקציב שיהיה מיועד לשלב הפיתוח (האיפיון, העיצוב והפיתוח) ולשלב ההמשך השיווק.

בניית אתרים גדולים – עסק גדול צריך אתר גדול

תוכן עניינים