אז מי אנחנו?

אנחנו חברה טכנולוגית משפחתית. נועם פן ומאיה לי פן.

נועם בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנה בתחום הפיתוח והיזמות, ומאיה בעלת שני תארים, האחד בתקשורת וניהול והשני במנהל עסקים עם התמחות במימון. 

אנחנו מפתחים אפליקציות ואתרים שאנשים אוהבים להשתמש בהם!

כשעושים את מה שאוהבים נמצאים תמיד בעשייה. לכן, כל לקוח תמיד זוכה מאיתנו ליחס אישי ומענה מיידי. עד כדי כך שלפעמים אנחנו מה זה ״חופרים״ כדי לקדם בצורה המהירה והטובה ביותר את הפרוייקט. (ראו הוזהרתם)

השילוב בין הפרפקציוניזם של נועם וההיפראקטיביות של מאיה איפשר לחברתנו לצמוח ולהרחיב את משפחתנו עם עוד ועוד לקוחות מרוצים. מבין לקוחותינו תוכלו לראות מגוון חברות מובילות במשק כמו זר פור יו, חברת יפעת, אמבין, קשרי גל ים, פז גז ועוד. יחד עם זאת, אין הנחתום מעיד על עיסתו, ולכן מוזמנים בעצמכם לקרוא את מה שמספרים עלינו לקוחותינו.

בואו נפתח יחד אפליקציות ואתרים שאנשים אוהבים להשתמש בהם!

אמינות
שירות
דבקות במטרה
נאמנות

בית תוכנה לפיתוח אתרים

פיתוח האתרים שלנו נעשה בהתאמה אישית. כאשר כל תהליך מתחיל מאיפיון מדוייק, עיצובים ולאחר מכן פיתוח.אנחנו דואגים לספק את המעטפת המלאה ולכן כל הפרוייקט מלווה ע"י מנהל פרוייקטים צמוד וזמין.

חברה לבניית אתרים

NPCoding מתמחה בבניית אתרים למעלה מעשור. כאשר הדגש העיקרי שלנו הוא לבנות אתרים מנקודת המבט של הגולשים שיבקרו באתר וככה להפוך אותם ללקוחות.

חברה לפיתוח אפליקציות

NPCoding מפתחת אפליקציות שאנשים אוהבים להשתמש בהם כבר למעלה מעשור. חשוב לזכור שבשביל להפוך אפליקציה לרווחית צריך לדאוג להביא כמות משתמשים מאוד גדולה.

חברה לפיתוח אתרים

NPCoding הינה חברה טכנולוגית לפיתוח אתרים שאנשים אוהבים להשתמש בהם. כל תהליך מתחיל מאיפיון מדוייק, עיצובים ולאחר מכן פיתוח. לאורך כל הדרך מלווה אותך מנהל פרוייקטים יד ביד שזמין עבורך לכל שאלה.

לקוחות ממליצים

0 +
לקוחות מאושרים
+ 0
שנות ניסיון
0 +
פרוייקטים פעילים
0 +
פרוייקטים סגורים