כל חברת הזנק, ללא יוצא מן הכלל (לא משנה באיזה שלב פיתוח נמצא המוצר, כמה עובדים בחברה ולאיזה תחום היא משויכת), צריכה להשקיע בהקמת אתר.

ב-2022, אתר אינטרנט מסוג תדמית הוא "נכס אינטרנטי" בסיסי שכל עסק וחברה צריכים להחזיק בו. אפשר לומר בזהירות כי עבור משקיעים רבים, חברת הזנק ללא אתר תדמית כאילו שאינה קיימת.

האתר יתפקד בעבורכם כסוג של כרטיס ביקור, ובאמצעותו תוכלו להפיץ במהירות וביעילות את בשורתכם.

אז רגע לפני שאתם מזנקים, אנחנו ב-NPCoding שמחים להציג בפניכם מידע שערכו רב בנושא בניית אתרים לסטארטאפ. אז מהו סוג האתר המתאים לכם ומהו "השילוש הקדוש" שראוי להיצמד אליו? התשובות לפניכם.

 

וזהו סוג האתר המבוקש ביותר בקרב סטארטאפים

לא שאתם צריכים חיזוקים חיצוניים על המוצר, הצוות או החברה שלכם, אך בכל זאת התדמית שלכם כלפי חוץ חשובה לכם מאד. ומדוע אנו מציינים זאת? משום שהאתר המתאים לחברות הנזק הוא אתר מסוג תדמית. אתרים אלו כשמם כן הם – נועדו ליצור תדמית מחמיאה או לשפר את זו הקיימת.

מאחר שחברות הסטארטאפ לרוב קטנות ואינן מוכרות (לא למשקיעים ובטח שלא לציבור), רצוי שהאתר יכלול בין היתר עמוד אודות מפורט – מתי קמה החברה, מהי האג'נדה שלה ומיהם אנשיה.

כמו כן, ישנם שלושה דגשים נוספים עם בניית אתרים לסטארטאפ:

  • עיצוב מרשים – פעמים רבות, המפגש הראשון של משקיעים פוטנציאליים אתכם יהיה עם האתר שלכם. ואם לדייק: עם העיצוב של האתר שלכם. אנו מדגישים זאת, משום שעם כל אתר תדמית, קל וחומר כשמדובר על אתר של חברת סטארטאפ, ראוי להשקיע בעיצוב – נראות ושימושיות. עיצוב נכון תופס את העין, מעודד שהות באתר (והרי אתם רוצים שיקראו עליכם ויכירו אתכם) ותורם לחוויית משתמש טובה.
  • הצגת המוצר – לא נחדש לכם כי לכל חברת סטארטאפ ישנו מוצר. ובמה כן נחדש לכם? שכל חברה צריכה לגבש לעצמה שפה שיווקית להצגת והדגשת תועלותיו והערך שהוא צפוי להעניק. אתם יודעים בטח טוב יותר מאיתנו כי משקיעים לא ממהרים להכניס את היד לכיס, והם עושים זאת רק כשהם באמת מאמינים במוצר שעשוי לתרום, לחדש ולהיטיב. אתר התדמית אם כן, חייב לכלול הצגה נרחבת – טקסטואלית וחזותית, של המוצר העיקרי.
  • נתונים מדויקים – מבלי לדעת מהו הסטארטאפ שלכם, אנו יודעים מהי מטרת העל שלכם עם בניית האתר: להבטיח שכמה שיותר משקיעים יגלו בכם התעניינות, יזמו אתכם פגישה ולבסוף ישקיעו בכם. תהיו בטוחים כי לפני שתקבלו הזמנה לפגישה, המשקיעים יעשו עליכם עבודת מחקר קטנה. בין היתר, הם יתרשמו מהעובדות והנתונים המופיעים באתר, ולאחר מכן יאמתו אותם. אל תשכחו לרגע: התדמית שלכם מעוצבת גם (ובעיקר) על ידי אמינותכם ומקצועותיכם.

לפרטים נוספים אודות בניית אתרים לסטארטאפ עם NPCoding, התקשרו כעת – 077-500-3028

תוכן עניינים