עיצוב אתרים הוא תהליך יצירת אלמנטים חזותיים ופריסה של אתר אינטרנט במטרה להפוך אותו למושך חזותית, ידידותי למשתמש וקל לניווט.

אתר אינטרנט מעוצב יכול לעזור לעסקים, ארגונים ואנשים פרטיים לבסס נוכחות מקוונת חזקה ולהתחבר לקהל היעד שלהם ביתר קלות. בסקירה זו נעבור על עקרונות חשובים בעיצוב אתר אינטרנט. 

עיצוב אתרים: טיפים לעיצוב אתר מושך!

עיצוב אתר טוב דורש שילוב של יצירתיות וכישורים טכניים כמו גם יכולת לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחות וצוותי פיתוח כדי להשיג מטרה משותפת.

עיצוב אתר טוב צריך להיות מעל ומעבר להכל (1) מושך מבחינה ויזואלית (2) ידידותי למשתמש (3) קל לניווט. נרחיב על שלושת פרמטרים אלה. 

מושך מבחינה ויזואלית 

אתר מושך מבחינה ויזואלית הוא אתר מושך ויזואלית ונעים לעין. הוא כולל אלמנטים כגון צבע, טיפוגרפיה, תמונות ופריסה הפועלים יחד ליצירת עיצוב מגובש ומעניין מבחינה ויזואלית.

דמיון הוא היבט חשוב בבנייתו של אתר אינטרנט מושך. תמונות וגרפיקה באיכות גבוהה יכולות לעזור לכם ליצור קשר רגשי עם הקהל וניתן להשתמש בהן כדי להעביר מידע ורעיונות.

עליהן להיות רלוונטיות לתוכן האתר ומותאמות לתוכן אותו אתם מציגים. 

ידידותי למשתמש 

אתר ידידותי למשתמש הוא אתר שקל למשתמש לנווט ולהבין אותו. הוא תוכנן מתוך מחשבה על חווית המשתמש ומטרתו להקל עליו ככל האפשר למצוא את המידע שהוא מחפש.

אתר אינטרנט טוב צריך להיות בעל מבנה ניווט ברור ואינטואיטיבי. תפריט הניווט צריך להיות קל ומאורגן בצורה הגיונית.

עליו להיות בעל פריסה עקבית, טיפוגרפיה וערכת צבעים לאורך כל האתר במטרה ליצור תחושת היכרות ולהקל על המשתמשים לנווט באתר. התוכן צריך להיות מאורגן היטב, קל לקריאה והבנה.

יש להציג אותו בצורה שקל למשתמש לסרוק ולמצוא את המידע שהוא מחפש ועליו להיטען במהירות.

זמני טעינה איטיים יכולים להיות מתסכלים עבור המשתמשים, ועלולים להוביל לשיעורי יציאה גבוהים מדף הכניסה.

קל לשימוש 

אתר קל לשימוש הוא אינטואיטיבי ופשוט עבור המשתמש. הוא מעוצב בצורה המקלה עליו למצוא את המידע שהוא מחפש, ולבצע משימות כמו ביצוע רכישה או מילוי טופס.

העיצוב של אתר אינטרנט צריך להיות פשוט, נקי ולא עמוס. באתר צריך להיות קריאות לפעולה ברורות כגון כפתורים וקישורים המנחים את המשתמש ומעודדים אותו לבצע פעולות ספציפיות.

מחפשים אתר בולט שייצג ביעילות את העסק שלכם? 

אנו מבינים את החשיבות של אתר המייצג בצורה מדויקת את העסק שלכם ומגיע ביעילות לקהל היעד שלכם.

יש לנו את הכישורים והמומחיות ליצור אתרים מותאמים אישית שהם לא רק מדהימים מבחינה ויזואלית, אלא גם פונקציונליים וקלים לניווט.

אנו נשארים מעודכנים במגמות העיצוב והטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי להבטיח שהאתר שלכם יביא את מירב התוצאות. צרו איתנו קשר עוד היום כדי לקבוע פגישת ייעוץ ותנו לנו לקחת את העסק שלכם לשלב הבא.

 

אתר תדמית VS אתר מסחר

תוכן עניינים