על דבר אחד אין ויכוח: לכל עסק – קטן או גדול, מומלץ "להצטייד" באתר אינטרנט. ועל מה כן יש ויכוח? ישנם בעלי עסקים שמעדיפים לעבוד עם בוני אתרים עצמאיים, לצד אלו שנטייתם הטבעית היא לחבור אל חברת בניית אתרים – גדולה, מוערכת ומוכרת.

מבלי לדעת מהו סוג האתר הרלוונטי לכם – תדמית או מכירות, אנו יכולים לומר בביטחון כי האתר צפוי להיות הנכס הדיגיטלי המשמעותי והגדול ביותר שלכם. מכאן, שראוי להשקיע כל זמן שיידרש בבחירת "בונה הנכס". רגע לפני שאתם מבססים את התשתית ותוקעים את היתדות, לפניכם מספר פרמטרים שהעמקה בהם עשויה לסייע לכם לקבל החלטה – בונה אתרים או חברת בניית אתרים.

"עוביו" של תיק העבודות כאינדיקציה לניסיון 

איך אתם אמורים להעריך את האיכות של חברת פיתוח או בוני אתרים? באמצעות התרשמות מתיק העבודות. כלומר, עם גלישה באתרים שהם בנו ועיצבו.

אמנם אי אפשר לקבוע זאת באופן חד משמעי, אך ברוב המקרים תיק העבודות של החברות יהיה גדול, עשיר ומרשים יותר. מדוע? משום שהמבנה של חברה מאפשר לה לעבוד על יותר פרויקטים. בחברה ישנם צוותים שעובדים על כמה פרויקטים במקביל, בעוד בוני אתרים עצמאיים עלולים להתקשות למקבל בין פרויקטים. וכך, באופן טבעי, תיק העבודות שלהם כמעט תמיד יהיה צנוע יותר. ומדוע הנתון הזה צריך לעניין אתכם בכלל?

– תיק עבודות "עבה" מאפשר לכם להתרשם מיותר עבודות (אתרי תדמית, אתרי אונליין, אתרים שנבנו בתקציבים מסוימים, לקוחות שונים וכיוצא בזה).

– תיק עבודות גדול מעיד על ניסיון שנצבר בעשייה משמעותית.

מי יהיה זמין אליכם יותר – חברת בניית אתרים או פרילנסרים?

עם חיפוש אחר בוני אתרים עבור אתר העסק שלכם, סביר כי נושא הזמינות הוא לא הדבר הראשון שעולה לראשכם. עם זאת, חשוב לזכור: מקצועיות אינה מחליפה שירות, אף פעם. באופן טבעי, הזמינות של חברת בניית אתרים צפויה להיות גבוהה יותר בגלל המבנה שלה: היא מורכבת ממספר אנשי מקצוע.

מפתחי אתרים עצמאיים לעומת זאת, עובדים לגמרי לבד, תוך שעליהם גם לפקח ולנהל פרילאנסרים אחרים מולם הם עובדים. התוצאה פעמים רבות היא זמינות נמוכה ללקוח, אליכם, שעלולה לפגוע לא רק בחוויה מהתהליך, אלא גם בתוצר הסופי – האתר.

חווית משתמש טובה מותנית בעבודת צוות טובה

פורמט העבודה של חברת אתרים גדולה כמו NPCoding, מבטיח בהכרח לכם ובעיקר לגולשים חוויה מצוינת. מדוע? משום שחברות בניית אתרים, מרכזות את כל אנשי המקצוע והשירותים תחת קורת גג אחת. אלו מנוהלים ע"י מנהל פרויקט, שאחראי על חלוקת המשימות בצוות, ביצוען ועמידה בזמנים.

בעת שפרויקט בניית האתר מבוצע ע"י אותה חברה (גם אם ע"י אנשי צוות שונים), מתקיימים סנכרון ואחידות מקצועית. כל הגורמים המעורבים עובדים בשיתוף פעולה והרמוניה, משלימים זה את זה, נצמדים לסטנדרט מקצועי בלתי מתפשר ובעיקר: חולקים את אותה מטרת על והיא יצירת מוצר חוויתי.

אנחנו ב-NPCoding בונים מוצרים דיגיטליים המאופיינים בחוויית משתמש מעולה! לפרטים נוספים אודות בניית אתר, התקשרו – 077-5003028

תוכן עניינים