מתגעגעים לבחירות? במהלך בניית האתר לעסק שלכם, יהיה עליכם לבחור ויותר מדבר אחד: את פלטפורמת בניית האתרים, מבנה האתר ואופן חלוקתו, העיצוב הגרפי ואפילו את המשלב הלשוני והסגנון בתוכן. לפני שתצטרכו לבחור את כל אלו, יהיה עליכם לקבל החלטה מהותית: בניית אתר אישי – כן או לא? אנחנו כמובן לא יכולים לבחור בשבילכם, אך בהחלט יכולים לסייע לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר. 

ישנן 2 גישות שונות לבניית אתרים, הכירו אותן

כל חברת בניית אתרים רשאית לגבש לעצמה את שיטת העבודה הנכונה והמתאימה לה. ואתם, כבעלי עסקים המעוניינים באתר – תדמית או מסחר, רשאים (וחייבים!) לבחור את החברה שעובדת בגישה המדויקת לכם. אז על בסיס אילו שיטות-גישות בונים אתרים?

  • בניית אתר אישי – הגישה הראשונה (ספוילר: וזו המומלצת) היא בניית אתר המותאם לצורכי הלקוח ב-100%. בכדי לבנות אתר אישי נדרש שלב מקדים של אפיון צורך, במהלכו "בונים" את האתר מאפס ומבינים יחד (חברת בניית האתרים והלקוח) מה נכון לכלול בו ואיך להתאים אותו לקהל היעד. בניית אתר בגישה זו ככל הנראה תיקח יותר זמן, אך ההמתנה משתלמת.
  • בניית אתר לא-אישי – הגישה השנייה אומרת דבר הפוך לגמרי: פחות אישי, יותר כללי. אז כן, ישנן חברות לבניית אתרים שלא ממש מתעכבות על אפיון, ובטח שלא בונות את האתר בהתאמה אישית. אז מה הן כן עושות? משתמשות בתבניות עיצוב קיימות, ופשוט "מלבישות" את התוכן הרלוונטי לעסק (תמונות, מלל אודות, סוגי שירותים וכן הלאה), על תבנית מוכנה. ובקיצור: מדובר על מעין "פס ייצור" של בניית אתרים שנוח מאד לבוני האתרים, אך פחות טוב לעסקים המשתוקקים לייחוד ובידול. 


בניית אתר אישי: כל היתרונות 

אנחנו משוכנעים שאין באמת סיבה לשכנע אתכם מדוע בניית אתר פרסונלי עדיפה יותר. ובכל זאת, ריכזנו עבורכם את היתרונות הבולטים של הגישה הפרסונלית לבניית אתר: 

  • בבניית אתר אישי אתם מעורבים, ויש לכם SAY לגבי כל פרט. ובפשטות: מדובר על יצירה שיש לכם חלק בה
  • האתר נבנה ומעוצב עבורכם מאפס בהתאם לדגשים, צרכים ובקשות שלכם. מכאן, ששביעות הרצון שלכם בהכרח תהיה מקסימלית 
  • מאחר שהאתר מותאם אליכם אישית, אין חשש כי הוא יראה כמו מאות אתרים אחרים


טוב לדעת:
ה"אישי" בא לידי ביטוי גם בסטנדרט השירות. למרות שהאתר יבנה רחוק מכם, אנחנו מאמינים במערכת יחסים קרובה, רציפה, מכילה ומשתפת עם הלקוחות שלנו. שירות אישי וזמין הוא חלק מהותי מהדבר הגדול הזה שנקרא בניית אתר אישי, ואנחנו גאים להעניקו ולהצטיין בו – עבורכם ובשבילכם.

ב-Npcoding אנחנו יודעים לעשות דבר אחד: לבנות אתרים בהתאמה אישית-מלאה לצורכי הלקוחות שלנו. רוצים לדעת לעומק איך עובד תהליך בניית אתר אישי איתנו? פשוט פנו אלינו – 077-500-3028

תוכן עניינים