תהליך היצירה של בניית אתר אינטרנט משלכם כולל מספר שלבים, ביניהם: סיעור מוחות, המשגה ועיצוב. סיעור מוחות מצמיח את גרעין הרעיון לעץ נושא פרי בעולם האמיתי, בתהליך ההמשגה אנחנו הופכים את הרעיונות שלנו לקונספט מגובש ובעיצוב אנחנו נופחים באתר שלנו את נשמת החיים הראשונה שלו. בסקירה זו נדון בשלבים ההכרחיים לפיתוח אתר- החל משלב הרעיון ועד לשלב הגמר. אם אתם כאן כדי לקבל קצת ידע על האתר שנמצא עדיין בשלבי הגרעין שלו- אתם במקום הנכון. 

אז מהו סיעור מוחות ולמה הוא חשוב? 

סיעור מוחות הוא שלב חשוב בתהליך היצירתי של בניית אתר אינטרנט. זהו השלב הראשוני שבו נוצרים רעיונות ומושגים לאתר. המטרה של סיעור מוחות היא להגיע להבנה רחבה של איך האתר צריך להיראות ומה הוא צריך להשיג. סיעור מוחות יכול להיות תהליך קבוצתי המאחד צוות של אנשים כולל מעצבים, מפתחים ובעלי עניין, כדי ליצור רעיונות לאתר. חקר תחרות ולימוד שיטת עבודה מומלצות בעיצוב אתרים יכולים לעזור ליצור רעיונות חדשים ולזהות אזורי שיפור. ולבסוף, סקיצות או מיפוי מחשבות עוזרות לעשות סדר במידע הרב שהצטבר ולכוון אותנו בצורה ויזואלית. בתהליך סיעור מוחות חשוב גם לקחת בחשבון את קהל היעד, המותג והמטרה של האתר כדי להבטיח שהרעיונות שנוצרו עולים בקנה אחד עם המטרות הכוללות של האתר.

מהי המשגה? 

המשגה היא תהליך של לקיחת הרעיונות שנוצרו בשלב סיעור מוחות והפיכתם לקונספט מגובש עבור האתר. שלב זה כולל קביעת הפריסה, ערכת הצבעים והאסתטיקה הכללית של האתר, וכן יצירת מפת אתר, המתווה את הארגון והמבנה שלו. במהלך תהליך ההמשגה אנחנו מגדירים את פריסת האתר: מספר הדפים, מיקום האלמנטים בכל עמוד והזרימה הכוללת של האתר. בנוסף נבחר את ערכת הצבעים וניצור את מפת האתר. 

לבסוף – עיצוב 

תהליך העיצוב הוא השלב בו מתעוררים לחיים המושגים והרעיונות שנוצרו בשלב ההמשגה. זהו הוא שלב מכריע בתהליך פיתוח האתר, שכן הוא יקבע את המראה והתחושה הכללית של האתר. בשלב זה יוצרים ייצוגים חזותיים של פריסת האתר ומבנהו. הם משמשים כדי לקבוע את מיקום האלמנטים בכל עמוד ולקבל תחושה כללית של פריסת האתר.

מחפשים חברה המתמחה בבניית אתרים מקצועיים ומושכים חזותית? 

יש לנו את הכישורים והמומחיות ליצור אתרים מותאמים אישית לצרכים הספציפיים שלכם. אנו מבינים את החשיבות של אתר אינטרנט שהוא לא רק מושך מבחינה ויזואלית, אלא גם ידידותי למשתמש וקל לניווט. זו הסיבה שאנו משתמשים בטכנולוגיות ובמגמות העיצוב העדכניות ביותר כדי ליצור אתרים רספונסיביים, נגישים ומותאמים למנועי חיפוש. תנו לנו לעזור לכם לבסס נוכחות חזקה באינטרנט ולהתחבר לקהל היעד שלכם. צרו איתנו קשר עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ ותנו לנו לקחת את העסק שלכם לשלב הבא. 

 

תוכן עניינים