והנה עובדה שיתכן שתפתיע אתכם: במידה שברשותכם מחשב וחיבור לאינטרנט, תוכלו לבנות בעצמכם אתר אינטרנט שלם!

ברשימת הדרישות הצנועה לא ציינו השכלה או רקע תעסוקתי מסוימים, זאת בזכות מערכת התוכן "וורדפרס" והתוסף "אלמנטור", שהצליחו להנגיש את כל נושא בניית האתרים ולהפוך אותו פשוט ומהנה.

באותה הנשימה, ולמרות שרק אם תרצו תוכלו לבנות את האתר הבא שלכם לגמרי לבד, חשוב לזכור כי חברות בניית אתרים יוצקות ערך רב לפרויקטים השונים, וככל שהתחרות גדלה כך הרלוונטיות שלהן עולה. 

ב-NPCoding אנחנו שמחים להשיב על 2 שאלות רותחות: מדוע כדאי בכל זאת להסתייע בחברת בניית אתרים ולא לבנות את האתר לבד, ואיך בניית אתר עם אלמנטור עשויה לחסוך ולהקל עליכם בעתיד? 

בניית אתר עם אלמנטור מומלצת, אך עם חברת בניית אתרים

במידה שתקלידו את הביטוי "יתרונות בניית אתר עם elementor", תגלו כי בחלק נכבד מהמדריכים היתרון הראשון המצוין הוא "פשטות" / "קלות". ואכן, אם בעבר בניית אתרים הייתה אפשרית רק לבעלי מקצוע שלמדו לעומק את התחום, הרי שכיום גם המשתמש הפרטי יכול לבנות אתר בעשר אצבעות ואלמנטור.

השאלה הגדולה: האם אופציה שכזו בכלל מומלצת? 

רבים בטוחים כי בניית אתר עם אלמנטור באופן עצמאי, מבטיחה בהכרח אתר מקצועי ומרשים. האמנם? אדם חסר ניסיון שבונה אתר לבד, פוסח באופן אוטומטי על שלבי אפיון, זיהוי בעיות והצעת פתרונות, מציאת בידול, הענקת ערך ויצירת חוויה, וניגש מיד לחלק הטכני – בניית האתר.

התוצאה? אתר שככל הנראה לא יעמוד בציפיות. בשורה התחתונה: רק בוני אתרים מנוסים שמבינים משתמשים ואתרים, יכולים לבנות אתר מקצועי.

"יש צורך לבדוק אם חברת בניית אתרים מטמיעה באתר שלי אלמנטור?" 

בעלי עסקים המעוניינים בבניית אתר, לרוב בוחרים חברה לבניית אתרים על פי תיק העבודות שלה. מדובר ללא ספק על שיטה לגיטימית ויעילה, באמצעותה יכול בעל העסק לקבוע אם החברה יכולה לענות על הצורך והציפיות שלו.

מה שלא תמיד עושים בעלי העסקים הוא לבדוק על בסיס אילו מערכות תוכן / תוספים בונה החברה את האתרים.

בגדול, מדובר על נתון טכני "יבש" שלא באמת אמור לעניין אתכם, אך העמקה בו עשויה לסייע לכם בטווח הארוך. ולמה הכוונה?

המון בעלי עסקים מתחזקים את האתר שלהם לבד. כלומר, השירות שמספקת להם חברת בניית האתרים תם ברגע שבניית האתר הושלמה.

מרגע זה, בעל האתר הוא האחראי על עדכון המידע באתר. הודות לתוסף הפופולארי אלמנטור, גם אנשים ללא רקע טכני וכל עוד יש להם ידע בסיסי ביישומי מחשב-אינטרנט, יוכלו לתפעולו בקלות ולתחזק בעצמם את האתר – באפס תלות ומקסימום חוויה. 

יש לכם שאלות אודות תהליך בניית אתר עם אלמנטור, מעוניינים לדעת איך עובד תהליך בניית אתר עם npcoding, כמה זמן עבודה דרוש להשלמת פרויקט ומהן העלויות? התקשרו כעת למספר – 077-500-3028 ונשמח להשיב לכם על כל השאלות!

תוכן עניינים