הקלדת הביטוי בניית אתר בגוגל היא זו שהובילה אתכם לעמוד ספציפי זה. למרות שסביר שעלו לא מעט תוצאות שהביטוי מככב בהן, חשוב להבין: אין באמת דבר כזה בניית אתרים במנוע החיפוש גוגל. ולמה הכוונה? בגוגל / על גוגל לא בונים שום דבר. מבולבלים? בואו נעשה סדר: google כידוע הוא מנוע חיפוש, כאשר כל בעל עסק ואתר שואף שהאתר שלו (תדמית או מסחר), יוצג בתוצאות שהוא מספק עם הקלדת ביטויי מפתח רלוונטיים.  

אז מאחר שכבר הגעתם לכאן והקדשתם מזמנכם, קבלו מאיתנו ב-npcoding מידע שיכול מאד לעניין אתכם: שני סוגי האתרים שנוכל לבנות לכם, וגם מה באמת צריך לעשות בכדי שהאתר יופיע במנוע החיפוש ("אני רוצה אתר בגוגל!").

בניית אתר בגוגל מבטיחה ספוט נחשק במנוע החיפוש?

הטרמינולוגיה עלולה לבלבל ולכן חשוב להבהיר: העובדה כי בונים אתר בגוגל (כלומר, אתר אינטרנט שניתן יהיה למצוא במנוע החיפוש), לא אומרת כי מובטח לכם אוטומטית מיקום נחשק בתוצאות שהוא יספק. באופן טבעי, כל בעל עסק היה שמח (מאד) להתמקם בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש. על מנת שזה יקרה, צריכים להתקיים שני דברים:

  • הראשון והבסיסי ביותר הוא בניית אתר המותאם למנוע החיפוש. אתם כמובן לא צריכים להעמיק יותר מדי במה זה אומר ואיך מתאימים אתר למנוע החיפוש, אך כן להדגיש בפני חברת בניית האתרים כי בכוונתכם "לכבוש" את מנוע החיפוש. 
  • הדבר השני הוא להשקיע בקידום האתר. הסיכוי להצליח להתמקם במיקום נאה במנוע החיפוש ללא קידום יזום אמנם קיים, אך נמוך מאד. לטובת העניין יהיה עליכם לפנות למקדם אתרים מנוסה שיבנה אסטרטגיית קידום בהתאם לתקציב ולמטרות שלכם. 

 

אילו סוגי אתרים ניתן לבנות למנוע החיפוש גוגל?

ב-Npcoding אנו בונים אתרים מ-2 סוגים שונים:

  • אתר תדמית – האתר הפופולארי-קלאסי" שנועד להציג את האנשים והעשייה של חברה מסוימת. אתר תדמית לדוגמא: זה שאתם גולשים בו ברגע זה ממש.
  • חנות מקוונת – אתר זה ידוע בעוד שני שמות נוספים: חנות אונליין ואתר מסחר. אז כן, אתר זה מתפקד כחנות לכל דבר ועניין: הגולש בוחר מוצרים, ממלא את העגלה, משלם ובעל החנות שולח לו את ההזמנה עד פתח הבית.


שני האתרים יכולים (וצריכים!) להופיע במנוע החיפוש גוגל. כאמור, על מנת שהאתר יופיע בתוצאות הראשונות (הרי אלו הן החשובות באמת), יש להשקיע בשני דברים: בניית אתר בגוגל בהתאם לכללים ולציפיות של מנוע החיפוש, והשני הוא בקידום האתר. 

סביר מאד שהגעתם אלינו דרך חיפוש בגוגל, כך שלא צריך להסביר לכם על העוצמה וההשפעה של מנוע החיפוש. רוצים לדעת עוד על בניית אתר בגוגל – איך עובד התהליך ובמה הוא כרוך, כמה זמן הוא לוקח ומהן העלויות הצפויות? פנו אלינו כעת ונשמח לשתף אתכם – 077-500-3028

התאמה לדפדפנים: עד כמה חשוב בבניית אתר להתאים לדפדפן | NPCoding

תוכן עניינים