אנשים המגדלים בעלי חיים אוהבים מאד לצאת איתם לטיול מחוץ לבית. ומה הם קצת פחות אוהבים? לצאת מהבית לטובת הצטיידות במזון או באביזר. לשמחתם של שני הצדדים – בעלי חנויות החיות ואלו המגדלים בעלי חיים, ב-2022 ניתן לקנות ולמכור ONLINE. אנחנו ב-NPCoding מתמחים בביצוע פרויקטים מסוג בניית אתר לחנות חיות, תוך מתן דגש רב לחוויית המשתמש ויצירת אתר זכיר וייחודי.

הדגשים החשובים עבור בניית אתר לחנות חיות

אז איך מניעים גולשים לפעולה (כלומר, לקנות)? התשובה לשאלה הזו מסתכמת במילה אחת: חוויה. כל עוד תספקו לגולשים חווית גלישה מהנה, הסיכוי שירכשו מכם – גבוה. ואיך יוצרים חוויה טובה עם בניית אתר לחנות חיות? לפניכם, מספר דברים המשפיעים על חווית הגלישה-צריכה:

* סידור מוצרים לפי בעלי חיים – במהלך אפיון האתר, ננסה להבין יחד מהי הדרך האידיאלית להנגשת המוצרים וליצירת חוויית רכישה מעולה עבור הלקוחות. מניסיוננו, כשזה מגיע אל אתר מסחר המתמחה בציוד לחיות, חשוב לחלק את הקטגוריות לפי בעל החיים (לדוגמא: כלב, חתול, אוגר, חמוס וכן הלאה) ולא לפי סוג הפריט (לדוגמא: מזון, מיטות, כלובים וכיוצא בזה). חלוקה לפי סוג בעל החיים נועדה להבטיח כי הלקוח יקבל במהירות מענה לצורך שלו, מבלי שיאלץ להיחשף למידע ומוצרים שכלל אינם רלוונטיים לו ולבעל החיים שהוא מגדל.
* תמונות של מוצרים – שימו את עצמכם בנעלי הלקוחות ונסו להיזכר: האם פעם רכשתם בחנות מסחר מוצר מבלי שראיתם תמונה שלו? אנחנו מתארים לעצמנו שלא. ולכן, לכל מוצר שאתם מוכרים – משק מזון, דרך צעצוע לבעל החיים ועד תכשיר נגד פרעושים, צרפו מספר תמונות (יש ברשותכם סרטונים? אפילו טוב יותר!).
מידע אינפורמטיבי אודות המוצרים – חובה! – הסתפקות בתמונות היא אמנם אופציה, אך כזו שתקשה מאד על הגולש ללחוץ על "הזמן". ניקח לדוגמא את אחד המוצרים הנמכרים ביותר מחנויות החיות: מזון לבעל החיים. לכל שק מזון שאתם מוכרים יש לצרף תיאור טקסטואלי הכולל את הפרטים הבאים: מותג המזון, משקל השק, מרכיבים, לאילו גילאים / גזעים הוא מתאים ועוד.
* מדיניות המשלוחים – כשפרויקט בניית אתר לחנות חיות יושלם, תוכלו למכור את מגוון המוצרים אונליין. משאלתכם, כך אנחנו מנחשים, היא למכור כמה שיותר מוצרים, לשרת יותר לקוחות ולגרוף כמה שיותר רווחים. כל אלו תלויים בין היתר במידת השקיפות שלכם באשר לתנאי השירות והקנייה. ועל כן, באתר חשוב להקדיש עמוד שבו ירוכז המידע הבא: אזורי החלוקה, דמי המשלוח, זמני אספקה, מדיניות החזרות והחלפות ופרטי התקשרות.

המוצרים שאתם מוכרים גורמים לכלבים לכשכש בזנב ולחתולים להשמיע "מיאו" של שמחה? עם בניית אתר לחנות חיות, תוכלו לשמח גם את בעליהם שיוכלו לרכוש את מגוון המוצרים בקלות ובחוויה. לפרטים נוספים והצעת מחיר עבור בניית אתר, התקשרו כעת – 077-500-3028