אתם מבקשים להעניק לגולשים שלכם דבר אחד מהותי: חוויה. מכאן, שאתם נכונים להשקיע ככל שיידרש באפיון מקדים ומעמיק מיהו קהל היעד – מה "כואב" לו ומה הוא צריך, עיצוב בסטנדרט מקצועי, הזנת האתר בתוכן שמעניק ערך וכן הלאה.

רק למקרה שאינכם יודעים, דבר נוסף שישפיע באופן משמעותי (!) על החוויה אותה אתם שואפים להעניק הוא הרספונסיביות של האתר.

אז מהי בניית אתר רספונסיבי, האם היא רלוונטית לכם ומדוע מלכתחילה היא חשובה כל כך? 

בניית אתר רספונסיבי: מה זה בכלל אומר?

בניית אתר רספונסיבי

גם במידה שטרם יצא לכם לרכוש כרטיס, אתם מזומנים לעלות על קרון הרכבת שיעדו מנהרת הזמן! התחנה הראשונה בדרך: תחנת "גלישה במחשב הנייח והסמרטפון לסירוגין".

אם ממש תתאמצו, תזכרו בקלות כי עד לפני אי אלו שנים, סטנדרט חוויית הגלישה היה שונה מאד (!) מזה שאתם רגילים אליו כיום.

אתר שהייתם גולשים בו דרך המחשב הנייח למשל, היה נראה שונה לגמרי עם כניסתכם אליו דרך הסמרטפון.

ככל הנראה, הייתם צריכים להגדיל ולהקטין את המסך עם האצבע, להפוך אותו כך שהתצוגה תיראה טוב יותר, להזיז ימין ושמאל בתקווה שהתצוגה תהיה מלאה וכן הלאה. נו, מצליחים להיזכר?

כיום כאמור, הסטנדרט הוא שונה: אתרים נבנים (או לפחות אמורים להיבנות) כך שהם יתאימו לכל גולש ולכל מכשיר ואלו הם האתרים הרספונסיביים.

כלומר, אתרים שיודעים להגיב בזמן אמת למגוון מכשירים ומסכים.

לדוגמא: נניח שישנו אתר מסחר שאתם נוטים לרכוש ממנו דרך המחשב הנייד. גם אם תגלשו בו דרך המכשיר החכם, תוכלו לבצע את אותן הפעולות וליהנות מאותה חוויה, שכן אתר המסחר רספונסיבי ומגיב-מתאים עצמו אל המסך וכך גם אליכם. 

"האם אני צריך בהכרח אתר רספונסיבי?"

השאלה האמיתית היא האם אתם בכלל יכולים להרשות לעצמכם לבנות אתר שאינו רספונסיבי? אתר שלא ידע להתאים את עצמו למגוון המסכים, בהכרח ייצר עבור המשתמש חוויה לא טובה. ואיך גולשים מגיבים לחוויה לא טובה? דירוגים נמוכים / תגובות שליליות ונטישה במהלך הגלישה (מבלי שיש להם כל כוונה לגלוש באתר שוב בעתיד).

ההשלכות עליכם, כעסק, עלולות להיות תדמית שלילית-מיושנת ופניות מועטות / מכירות דלות.

נעשה לכם את זה קל: לא משנה אם אתם מעוניינים בעמוד נחיתה, אתר תדמית או חנות מסחר: ב-2022 האתר שלכם חייב להיות רספונסיבי ולהגיב בצורה אידיאלית לכל מסך.

בניית אתר רספונסיבי מבטיחה כי משתמש שגלש בבוקר באתר דרך המחשב הנייח, בצוהריים מהאטבלט ובערב מהסמרטפון, יזכה באותה החוויה בדיוק: חווית גלישה מעולה. 

בניית אתר רספונסיבי עם Npcoding שמה את הגולשים במרכז! יש לכם שאלה שלא קיבלתם עליה מענה, תרצו להתייעץ איתנו בנושא בניית אתרים או לקבל הצעת מחיר עבור הפרויקט שלכם? התקשרו כעת לטלפון שמספרו – 077-500-3028

 

בניית אתר רספונסיבי

תוכן עניינים