בניית אתר היכרויות הוא אפיק מצויין לפתח את העסק.

כולם רוצים היום להכיר בן או בת זוג ולנהל חיי זוגיות שלמים ומאושרים.

בעבר, כל תהליך ההכרות היה נעשה או על ידי שידוכים מפה לאוזן או כמובן, על ידי אנשי מקצוע (שדרכנים). בעידן של היום גם תחום ההכרויות עבר לאונליין ולכן, אם יש לכם עסק בתחום זה הזמן להקפיץ אותו לשלב הבא.

מה חשוב שיהיה באתר היכרויות?

 1. אפשרות לרישום משתמשים – חשוב שיהיה אזור שבו משתמש יכול להכניס את פרטי ההרשמה שלו לאתר. זאת אומרת, אזור אישי שבו גולש יכול למלא את הפרטים שלו נרצה את האזור הזה לחלק בעצם במספר דרכים:
  • הרשמה אישית – פרטים אישיים גנריים כמו שם מלא, תאריך לידה, השכלה וכו'.
  • העדפות – לכל אחד יש סוג שונה של העדפה בבן או בת הזוג העתיידים. לכן, חשוב שיהיה אפשרות למלא העדפות כלליות של המשתמש ע"מ לדייק לו את הפילטורים והתוצאות שיוצגו. בסופו של דבר המטרה של אתר היכריות הוא לבצע את השידוך הנכון ולכן נרצה שהמשתמש ימלא לנו כמה שיותר פרטים כדי שנוכל לדייק את התוצאות שאנחנו מציגים לו.
 2. מנוע פילטור וסינון – חשוב לדאוג שבאתר יהיה אפשרות לסנן את התוצאות שקיימות במסד הנתונים. אנחנו נרצה לדוגמה שמשתמש יוכל לסנן את התוצאות עפ"י גיל, העדפות נראות וכדומה.
 3. שליחת הודעות – אפשרות ליצירת קשר בצורה קלה ונוחה. כלומר, אנחנו נרצה לייצר מצב של צט שברגע ששני אנשים מוצאים התאמה הם יוכלו להתחיל להתקשקש ולראות אם הם מתחברים גם בפן הנ"ל.
 4. אפשרות דיווח ופיקוח – היות ועולם ההיכרויות מאוד פרוץ חשוב לדאוג שיהיה אפשר לדווח על חשבונות של ספאמרים או "מטרידנים" ושיהיה לכם אפשרות לחסום גישות לאנשים. הסיבה היא שאנחנו רוצים לשמור על מרחב נעים למשתמשים ולדאוג שהאתר שלנו יהיה כמה שיותר נקי מהבחינה הזו.
 5. אפשרות נתינת ערך – חשוב שיהיה לכם אזור באתר שמאפשר לתת ערך. כלומר, איזור שיתן לכם לכתוב מאמרים ויתן ערך לשידוכים ולגולשים.
 6. אפשרות לניהול תוכן והאתר – חשוב לדאוג שתוכלו לנהל את התוכן של האתר שלכם. את הגישות למשתמשים ושתהיה לכם יכולת שליטה על מה שקורה באתר. כמו שציינו באחד הסעיפים למעלה אתר היכריות הוא נושא מאוד רגיש וחשוב לדאוג לשמר את החוויה שבו עבור המשתמשים כי בסופו של דבר אנשים נכנסים לאתר במטרה למצוא את הזוגיות הטובה והבריאה שלהם.
 7. אפשרות סליקה – אנחנו מניחים שהקמתם את האתר מתוך רצון וכוונה לעשות ממנו כסף ולהחזיר את ההשקעה שלכם. לכן, חשוב לדאוג שהאתר יחובר למערכת סולקת שתאפשר לכם לסלוק ולקבל מנויים.

 

אם אתם לקראת בנייה של אתר היכריות ומחפשים את החברה שתסייע לכם. מוזמנים ליצור איתנו קשר – 077-500-3028

בניית אתר היכרויות

תוכן עניינים