פתיחת חנות "אופליין" חדשה מגלמת בתוכה התרגשות גדולה, אך גם דילמה לא פשוטה: היכן לפתוח את החנות? בעלי עסקים המעוניינים לפתוח חנות, יוצאים למסע (ממש כך) לחיפוש לוקיישן אטרקטיבי. וכך, הם עוברים בין ערים, שכונות, רחובות ומרכזי קניות במטרה למצוא את המיקום המושלם. ואתם, המעוניינים בכלל בחנות באונליין? ישנו מקום אחד שאתם רוצים לבסס בו את פעילותכם העסקית: ברשת.

אז היכן תפתחו את החנות? ברחבי האונליין. ועם מי כדאי לפתוח אותה? זו כבר שאלה שראוי להעמיק בה. אנחנו יודעים, אתם לא יכולים לחכות לבשר על פתיחת החנות החדשה, אך בכדי להבטיח השקה WOW וחווית לקוח WOW, אתם צריכים אתר-חנות SUPER WOW. אנחנו ב-NPCoding שמחים לשתף אתכם בכמה טיפים לבחירת חברה שתוכל לבנות עבורכם חנות אינטרנטית.

אז עם מי לבנות חנות E-commerce?

הגעתם עד לכאן, מה שאומר בהכרח כי אתם מתעניינים בבניית חנות אינטרנטית. ומה מנע מכם עד כה לבסס את התשתית ולהקים אותה? ככל הנראה, העובדה שלא ממש ידעתם על פי מה להעריך חברות המציעות את השירות. מאיתנו אליכם: מדריך קצרצר הבנוי על 3 טיפים בלבד. שנתחיל?

* התמחות בבניית חנויות אונליין – האם כשמתחשק לכם אוכל יפני תפנו לשף איטלקי שיבשל שלכם אותו? תנו לנו לנחש: בוודאי שלא. אם כך, בעת שהצורך שלכם הוא בניית חנות אינטרנטית, אל תפנו לחברות המתמחות בבניית עמודי נחיתה או אתרי תדמית. בניית אתרי איקומרס דורשת בידע וכישורים סופר-ספציפיים, והם אלו שעושים בסופו של דבר ההבדל – בין חנות "בסדר" לחנות מרשימה.
* בתיק העבודות כבר הצצתם? – מצאתם חברה המתמחה בבניית חנויות אינטרנטיות? מצוין, אך זה לא מספיק. בשלב הבא, חשוב שתעריכו את איכויותיה של החברה והתאמתה אליכם בהתאם לתיק העבודות. כאן אצלנו באתר למשל, עם לחיצה על לשונית "פרויקטים", יפתחו בפניכם דוגמאות לעבודות אמיתיות שביצענו.
* זמינות גבוהה – והדבר האחרון הוא זמינות החברה אליכם. ולמה הזמינות צריכה בכלל לעניין אתכם? מסיבה פשוטה: ככל שהחברה תהיה זמינה אליכם יותר, כך החנות שלכם תהיה מוכנה מהר יותר. וכשהחנות מוכנה לפתיחה? אתם יכולים להתחיל למכור (ולהרוויח).

"כמה תעלה לי בניית חנות אינטרנטית?"

כמוכם, בשלב זה גם אנחנו לא יודעים את התשובה. מעוניינים לקבל הצעת מחיר? אנחנו מעוניינים לתת לכם אותה! היכנסו כאן באתר לעמוד "מחשבון" ומלאו את מאפייניו של הפרויקט שלכם. הטופס שתמלאו יגיע עד אלינו, ולאחר שנעמיק בו ונעריך עלויות נוכל לספק לכם הצעה אטרקטיבית המשקפת את הצורך וההעדפות האישיות שלכם.

התשובה לשאלה שהעסיקה אתכם ממושכות: "איפה כדאי לבנות חנות אינטרנטית?", היא כאן אצלנו! אנחנו ב-NPCoding מומחים בבניית חנויות אונליין שיספקו ללקוחותיכם חווית גלישה-רכישה אדירה! לפרטים נוספים אודות תהליך העבודה שלנו, התקשרו כעת – 077-500-3028