למרות שהגעתם לעמוד זה בכדי לקבל תשובות, הרשו לנו תחילה לשאול אתכם שאלה: מתי לאחרונה רכשתם מוצר בחנות דיגיטלית? כמובן שאינכם צריכים לספק לנו תשובה, אלא רק לעצמכם. ככל הנראה, הרכישה האחרונה שלכם בוצעה ממש לאחרונה (אולי אפילו רגע לפני שנכנסתם לאתר שלנו), והיא מובילה אותנו לעובדה הבאה: החנויות הווירטואליות מעניקות חווית קניה מופלאה, שמחזירה את הגולשים-צרכנים אליהן שוב ושוב. 

גם אתם חולמים להיות בעלים של חנות מסחר? הגשמת החלום שלכם מתחילה עם בניית חנות דיגיטלית. אנחנו ב-npcoding נוכל לבנות עבורכם חנות העונה על הצורך שלכם וקולעת לקהל היעד שלכם. אז רגע לפני שאנחנו מניחים את היסודות, מה חשוב לנו שתדעו?

1. קודם מוצרים וקהל, אחר כך הגשמת חלום החנות 

אל חברת בניית אתרים אתם אמורים לפנות רק אחרי שידועים לכם בבירור שני דברים עיקריים: אילו מוצרים אתם מתכוונים למכור ומיהו קהל היעד של החנות. לדוגמא: 

  • סיווג האתר-חנות: מוצרי תינוקות
  • סוג המוצרים: ביגוד, צעצועים, עגלות וכן הלאה
  • קהל היעד: הורים לילדים (בדגש על אימהות) 

המצב בשום אופן לא יכול להיות הפוך ("קודם כל תבנו לי חנות, אחר כך כבר אחליט מה בא לי למכור"). הסיבה היא שכל ההחלטות המתקבלות במעמד בניית אתר – מאופן חלוקתו ועד מיתוגו, מוכרחות להתחשב בקהל היעד ובמוצרים הנמכרים. אחרת? תתפספס בהכרח החוויה הטובה שאתם רוצים להעניק לגולשים. וכשאין חוויה? לרוב גם אין מכירות.

2. בניית חנות דיגיטלית לוקחת זמן

אין ספק כי בהשוואה להקמת חנות פיסית, בניית חנות מסחר באינטרנט קצרה בהרבה יותר. עם זאת, בהשוואה לבניית אתר תדמית למשל, בניית החנות הדיגיטלית דורשת בהשקעה רבה יותר. מה שאתם בעיקר צריכים לקחת בחשבון הוא שחנות לא בונים מהיום להיום, וגם לרוב לא מהיום לעוד חודש (אלא אם כן מדובר על מוצר בודד כדוגמת קורס אינטרנטי). משך הפרויקט יקבע בהתאם למורכבות האתר, מספר המוצרים, מספר העמודים בו, וכן, גם מידת שיתוף הפעולה שלכם תשפיע על "זרימת" הפרויקט והעמידה בלוח הזמנים.

3. חנות מסחר, כמו כל אתר, צריך לקדם

בניית חנות דיגיטלית מעניינת אתכם מסיבה אחת עיקרית: אתם רוצים למכור ורוצים עוד יותר להרוויח. מכירות ורווחים מותנים בקידום החנות ואת זה חשוב לקחת בחשבון. כל עוד החנות באוויר, יהיה עליכם להשקיע כסף בקידומה (קידום אורגני + קידום ממומן). חנות שאינה מקודמת לא רק שלא תניב לכם מכירות המצדיקות את הקמתה, אלא שהיא גם תקל את התחרות וכך תעניק יתרון למתחרים. כן חשוב לדעת כי תקציב הפרסום נתון לשיקולכם, כאשר ככל שתשקיעו יותר, כך החנות תזכה לחשיפה נרחבת יותר. 

אז שנתחיל לעבוד יחד על הפרויקט המרגש שלכם? לפרטים נוספים אודות בניית חנות דיגיטלית עם npcoding, התקשרו – 077-500-3028

בניית אתר היכרויות

בניית אתר היכרויות

בניית אתר היכרויות הוא אפיק מצויין לפתח את העסק. כולם רוצים היום להכיר בן או בת זוג ולנהל חיי זוגיות שלמים ומאושרים. בעבר, כל תהליך

-