הדרך אל אתר שימושי וחוויתי המעוצב בהתאם לערכי המותג וקהל היעד, עוברת בהכרח בחברת בניית אתרים. ואתם? לא מבקשים יותר מדי, רק להיות בטוחים כי בחרתם בחברת עיצוב ובניית אתרים לעסקים מומלצת, מקצועית ואמינה. ואיך תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים נכון? בקלות. 

כך תדעו שבחרתם חברת עיצוב ובניית אתרים לעסקים המדויקת לכם

לחכות לסוף הפרויקט בכדי לדעת אם בחרתם נכון? ברור שלא. עקבו והתעכבו על הדגשים הבאים, ובססו לפיהם את בחירתכם בחברת בניית האתרים:

  • הפרויקטים שביצעה החברה – אתם יכולים להסתמך על תחושות הבטן, אך גם על תיק העבודות של החברה. אז את מה שהבטן אולי תספר לכם, יוכלו העיניים לספר לכם בוודאות: אם האתרים שהחברה בנתה ועיצבה מרגשים ומרשימים אתכם. אז למקרה שתהיתם, תיק העבודות המדובר אינו פיסי אלא מקוון, ותוכלו להתרשם מהפורטפוליו שלנו כבר עכשיו עם לחיצה על "פרויקטים".
  • גישת העבודה של החברה – כמו שלכל מאמן כושר או יועץ כלכלי ישנה גישת עבודה ספציפית המייחדת אותו, כך גם לחברות המציעות עיצוב ובניית אתרים לעסקים. ומדוע אנו מציינים זאת? משום שחשוב שתבדקו מהי גישת העבודה של החברה בה אתם מתעניינים. רק כך, תוכלו לדעת בוודאות אם הגעתם אל המקום הנכון, או שעליכם להמשיך ולחפש עד שתגיעו אליו. אנחנו ב-Npcoding לדוגמא, מאמינים בפיתוח מוצרים בראייה שיווקית, באמצעותם יוכלו בעלי העסקים ליהנות מיותר מכירות ויותר רווחים.
  • הלקוחות שנתנו בחברה אמון – אתם מאמינים בחברה המציעה לכם עיצוב ובניית אתרים לעסקים, אך לא יכולים שלא לתהות אם חברות גדולות נתנו בה אמון? תוכלו להשביע את סקרנותכם עם בירור המידע הזה. אנחנו ב-npcoding מאמינים בשקיפות מול לקוחותינו, שמשמעותה בין היתר לספר לכם עם מי עבדנו ואת מי שירתנו בעבר. בעמוד הבית שלנו, ממתינה לכם רשימת לקוחות מובילים שביצענו עבורם פרויקטים. 
  • רצונה של החברה לשמוע אתכם ולהקשיב לכם – למרות שמדובר על עיצוב ובניית אתרים לעסקים, המון חברות בניית אתרים מעוניינות יותר להשמיע ופחות לשמוע. ולמה אנחנו מתכוונים? פרויקטים מסוג זה מבוצעים לעתים באופן חד צדדי, כאשר מקבל השירות (לצורך העניין, אתם), כלל אינו מעורב בתהליך בניית האתר שלו. אנחנו מאמינים במודל עבודה אחר, הנשען על שיתוף, אפיון ותיאום ציפיות. החברה מתחשבת ברצונותיכם, מעדכנת אתכם בשלבי העבודה ונכונה ליישם את הדגשים שלכם? אתם נמצאים במקום הנכון.
  • התמורה שאתם מקבלים – האוטומט המון פעמים עם קבלת הצעת מחיר הוא להתנגד ("קיבלתי הצעה טובה יותר", "תנסה להוריד לי עוד קצת", "וואו, זה נורא יקר בהשוואה לאחרים"). עם קבלת הצעת מחיר אתם מוצאים עצמכם מחויכים ועם אפס התנגדויות? סימן שאתם מרגישים כי התמורה לכספכם ראויה. וכשהתמורה ראויה? אתם נמצאים במקום הנכון. 


אז שנצא יחד לדרך משותפת שהיעד הסופי שלה הוא אתר מרהיב לעסק שלכם? לפרטים אודות תהליך עיצוב ובניית אתרים לעסקים עם npcoding, התקשרו – 077-500-3028