בניית אתר מסוג דרושים מבוססת בעיקר על הדבר הבא: יצירת מנוע חיפוש פנימי שיאפשר לגולשים לחפש את הג'וב הבא שלהם. עם הגדרת התחום, התפקיד ומסננים נוספים, יוצגו בפני הגולש משרות מתאימות שיוכל להגיש להן מועמדות. אז למרות שאתר הדרושים יבוסס בעיקר על מנוע חיפוש זה, חשוב לספק לגולשים המחפשים עבודה ערך מוסף. אז מה אתם אומרים, שנתחיל לעבוד על בניית אתר דרושים? 

דברים שכדאי לכלול באתר מסוג דרושים

במהלך תהליך חיפוש העבודה וככל שנחשפים למשרות והצעות, כך עולות לא מעט שאלות אודותיו. במטרה לספק לגולשים ערך ולבדל את האתר מהמתחרים, רצוי להתייחס ולהשיב עליהן. לפניכם, מספר דברים שרצוי מאד לכלול באתר מסוג דרושים:

  • כתיבת קורות חיים – שלא כמו יצירות טקסטואליות אחרות שאינן חייבות להיצמד לחוקים, קורות החיים – כן. מדובר על מסמך שאין בו אפור, אלא רק שחור או לבן ואת זה חשוב להבין. ואכן, ישנם אנשים מוכשרים שעלולים ליפול בסינון הראשוני רק מאחר שקורות החיים שלהם אינם כתובים כנדרש. מתכננים בניית אתר דרושים? הציעו לגולשים כלי טכנולוגי / שירות הניתן על ידי איש HR לטובת שדרוג קורות החיים או כתיבתם מאפס.
  • מחשבון לחישוב שכר – בכל ריאיון עבודה מגיעה השאלה: "אז מהן ציפיות השכר שלך?". התשובה צריכה לשקף שני דברים: האחד הוא את הניסיון המקצועי-מעשי של העובד, והשני הוא השכר המוצע בשוק למשרה הספציפית. במעמד אפיון בניית אתר דרושים, רצוי לתכנן גם מחשבון שיספק לגולשים טווח שכר בהתאם לנתוניהם האישיים (השכלה, תחום עיסוק, שנות ניסיון וכן הלאה). לא מעוניינים להשקיע במחשבון? גם טבלה המחולקת לפי תחומים ושנות ותק תעשה את העבודה. 
  • בלוג תוכן מקצועי – "איך נערכים לריאיון עבודה?", "איך משיבים על השאלה: מהי התכונה החזקה שלי?", "אילו תנאים סוציאליים עליי לבקש?", "כמה זמן עליי לתת למעסיק הנוכחי שלי לפני שאני עוזב?": שאלות אלו ועוד מתרוצצות בראשיהם של מחפשי העבודה. רוצים לספק ערך לגולשים, לגרום להם לשהות יותר באתר ואפילו לתרום לקידומו האורגני? כתבו תוכן מקצועי. והרבה. ואם לדייק: שתפו פעולה עם אנשי מקצוע מהתחום (מגייסים, מנהלות משאבי אנוש, אחראי תחום רווחת-חוויית עובד, יועצי תעסוקה וכן הלאה), שיכתבו עבורכם תכנים מקצועיים לאתר.
  • סוכן חכם – פיצ'ר במערכת המאפשר למחפש העבודה להשאיר פרטים. בכל שלב בו נוספת משרה רלוונטי לסינון שלו כפי שהוגדר במעמד ההרשמה, נשלחת הודעת עדכון. 


טוב לדעת:
יש מי שרוצה לדעת מה השכר שעליו לבקש בריאיון העבודה, ויש מי שרוצה לדעת כמה עולה לבנות אתר מסוג דרושים. מעוניינים בהצעת מחיר? היכנסו למחשבון הפרויקטים שלנו, שלחו לנו את מאפייני אתר הדרושים שלכם, ונשלח לכם בחזרה הצעת מחיר.

דרושה לכם חברת בניית אתרים עבור בניית אתר דרושים? מצאתם: npcoding! אנו מתחייבים בפניכם על מוצר חווייתי שיספק ערך רב – לכם כבעלי האתר ובעיקר לגולשים המחפשים עבודה. למידע נוסף, אתם מוזמנים לפנות אלינו – 077-500-3028

תוכן עניינים