מכירים את הסקרנות הספציפית הזו לדעת מה קורה מאחורי הקלעים של הפקות טלוויזיה, קולנוע או תיאטרון? אולי תופתעו, אך יתכן שגם עם פנייתכם אל חברת בניית אתרים תחושו אותה. בהפקות שהזכרנו, שומרים לרוב על מאחורי הקלעים כאזור "סטרילי" שלא ניתן להציץ לתוכו ובטח שלא לגשת אליו. עם זאת, במקרים מסוימים חובה (!) לאפשר סיור לאלו החושקים בו. 

אנחנו ב-npcoding מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע מאחורי הקלעים, במהלכו תלמדו להכיר אותנו ואת העשייה שלנו טוב יותר. עד אז, אנו שמחים לשתף ב-3 דברים שלמרות שרוב הזמן הם סמויים, ראוי שיהיו גלויים…

1. הערכים המנחים ומובילים אותנו עם בניית אתרים

המון לקוחות בוחרים בחברת בניית אתרים בהתבסס על תיק העבודות שלה. רק עליו. כמובן שאפשר לעשות זאת, אך רצוי לבסס את הבחירה לא רק על איכות התוצרים, אלא גם על הערך המוסף הניתן לכם. כל פרויקט שאנחנו לוקחים על עצמנו ב-npcoding, "עטוף" ב-4 דברים עליהם אנו מתחייבים ומקפידים לאורך כל הדרך המשותפת: אמינות, שירות מצוין, דבקות במטרה ונאמנות. 

2. אנחנו חברת בניית אתרים שאוהבת את מה שהיא עושה 

מכירים את התבלין הסודי הזה שמכניסים לתבשילים והוא זה שעושה את כל ההבדל? אנחנו מדברים כמובן על אהבה. אז לא, זוהי לא הקדמה לקורס בישול (למקרה שתהיתם), אלא "טעימה" ממה שמניע אותנו: אנחנו פועלים מתוך תשוקה אדירה לחתום בניית האתרים ופיתוח האפליקציות, ומאמינים שבזכותה המוצרים שלנו מצליחים לקלוע ולעמוד בציפיות. 

3. עוד הרבה לפני חוויית המשתמש: חוויית הלקוחות שלנו

המוצרים השונים שלנו מפותחים תוך מתן דגש אדיר לחוויית המשתמש. עם זאת, לפני שאנחנו מעמיקים בחווייתם של המשתמשים העתידיים, אנו מעניקים חוויה מצוינת ללקוחות שלנו. ועל מה אנחנו מדברים? כפי שהזכרנו, אנחנו שואפים להעניק ערך בדמות אמינות ושירות מצוין. לכן, תוכלו לקבל הצעת מחיר בקליק כאן אצלנו באתר לכל אחד ממוצרינו: מחשבון פרויקטים, מחשבון אתר תדמית ומחשבון אתר מכירות. כששירות פוגש אמינות? נוצרת חוויה. 

מדוע שתתעניינו בכלל מה קורה מאחורי הקלעים אצל חברת בניית אתרים?

מסיבה פשוטה: אתם רוצים (כך אנחנו מנחשים כמובן) לדעת עם מי אתם עתידים לעבוד, ובעיקר בידי מי תפקידו את הפרויקט הגדול והמרגש – בניית האתר שלכם. אנחנו ב-npcoding מאפשרים לקהל לקוחותינו "להציץ" אל מאחורי הקלעים, זאת מתוך האמונה הטוטאלית כי שקיפות בונה אמון ואמון הכרחי כשיוצאים יחד לדרך משותפת. תוכלו ללמוד עלינו ועל העשייה שלנו כאן באתר, וכמובן שנשמח להשיב לכם על כל שאלה מקצועית נוספת. 

המסע מאחורי הקלעים לא השביע אתכם אלא רק עורר את תאבונכם? נשמח להשיב לכם על כל שאלה בנושא חברת בניית אתרים. אז מה דעתכם שנדבר? פנו אלינו כעת – 077-500-3028

 

בניית אתר היכרויות

בניית אתר היכרויות

בניית אתר היכרויות הוא אפיק מצויין לפתח את העסק. כולם רוצים היום להכיר בן או בת זוג ולנהל חיי זוגיות שלמים ומאושרים. בעבר, כל תהליך

-