הקמת חנות באונליין יכולה להיות דרך מצוינת לפתוח עסק משלכם או להרחיב חנות קיימת. ישנם כמה צעדים עיקריים שיש לנקוט בעת בניית חנות מקוונת, כולל בחירת פלטפורמה, בחירת מוצרים או שירותים למכירה והגדרת אפשרויות תשלום ומשלוח. במידה ובחרתם לבנות אתר משלכם- אתם בכתובת נכונה. הנה כמה דברים חשובים שכדאי לקחת בחשבון בעת תכנון ובניית אתר האינטרנט של החנות המקוונת שלכם.

הקמת חנות באינטרנט – אילו פרמטרים צריך לקחת בחשבון?

מי קהל היעד שלכם? 

קהל יעד הוא קבוצה מסוימת של צרכנים שזיהיתם כקהל העיקרי שלכם. הבנת שוק היעד שלכם חיונית בעת בניית חנות מקוונת, כיוון שהיא עוזרת לכם לקבל החלטות מושכלות לגבי העיצוב, הפונקציונליות והשיווק של האתר. בעת זיהוי שוק היעד שלך, חשוב לקחת בחשבון גורמים כגון גיל, מין, רמת הכנסה, מיקום ותחומי עניין. 

כיצד הוא מוצא אתכם? 

חשוב גם לשקול כיצד קהל היעד שלכם יחפש וימצא אתכם. לדוגמה, אם קהל היעד הוא בעיקר מבוגרים, ייתכן שתרצו לבצע אופטימיזציה של האתר שלכם לטקסט גדול יותר ולניווט פשוט יותר. אם שוק היעד שלכם הוא בעיקר צרכנים צעירים, בעלי ידע טכנולוגי, תרצו לוודא שהאתר שלכם ידידותי לנייד ויש לו תכונות כמו תמיכה בצ'אט חי.

עיצוב ופונקציונליות של האתר

אלה מרכיבים חשובים שיש לקחת בחשבון בעת בניית חנות מקוונת. אתר מעוצב היטב עם פונקציונליות ידידותית למשתמש יכול לעזור למשוך לקוחות ולשמר אותם, בעוד שאתר מעוצב בצורה גרועה יכול להרחיק אותם. ודאו שהאתר שלכם קל לניווט, עם מבנה ברור והגיוני. לקוחות צריכים להיות מסוגלים למצוא את מה שהם מחפשים במהירות ובקלות.  

איך אנחנו מגיעים לזה, בתכל'ס? 

ודאו שהאתר שלכם מותאם למכשירים ניידים, מכיוון שמספר הולך וגדל של לקוחות משתמשים בסמארטפונים כדי לרכוש באינטרנט. ודא שהאתר שלך נטען במהירות, מכיוון שלקוחות נוטים פחות לחכות לאתר בטעינה איטית. כללו סרגל חיפוש באתר, כך שלקוחות יוכלו למצוא בקלות מוצרים שהם מחפשים. ודאו שיש לכם תמונות באיכות גבוהה של המוצרים שלכם, ותיאורי המוצרים שלכם ברורים, מדויקים ומלאים. ודאגו שתהליך עגלת הקניות והתשלום קלים לשימוש ומאובטחים.

רוצים לבנות חנות מקוונת ממירה ומעוצבת כראוי? 

מחפשים להקים או לחדש את החנות המקוונת שלכם? מזל טוב! כבוני אתרים מקצועיים המנוסים בחנויות מקוונות, אנו מציעים שירותי עיצוב ופיתוח אתרים מהשורה הראשונה כדי לעזור לכם לבנות אתר אינטרנט שהוא לא רק מדהים מבחינה ויזואלית אלא גם פונקציונלי לחלוטין ומותאם למסחר אלקטרוני. השירותים שלנו כוללים יצירת עיצובים מותאמים אישית, שילוב שער תשלום, הגדרת אפשרויות משלוח ויצירת תהליך קופה מאובטח. אנו מבינים שכל עסק הוא יחודי וכך גם האתר שלו. לכן נעבוד איתכם בשיתוף פעולה הדוק כדי ליצור אתר המבדל אתכם מהמתחרים. צרו איתנו קשר עוד היום כדי לדון כיצד להביא את החנות המקוונת שלכם לשלב הבא.  

 

הקמת חנות באינטרנט - איך להקים חנות באונליין? | NPCoding 

תוכן עניינים