לו רק תרצו, תוכלו להסתפק בהמלצות רותחות על חברות לבניית אתרים ממכרים, קולגות ומשתמשים ברשת. עם זאת, ברור לכם כי מה שהתאים לאחד, לא בהכרח יתאים לכם ויענה על הציפיות שלכם. בדיוק בגלל זה, הדרך אל חברות בניית אתרים מומלצות עוברת באיסוף מידע, בדיקות והשוואות שעליכם לבצע. אנחנו ב-NPCoding שמחים לשתף אתכם במדריך קצרצר, שתכליתו לסייע לכם במציאת האחת שלכם: החברה שתבנה עבורכם את אתר התדמית או חנות המסחר.

אז מבלי להאריך במילים: מה מגדיר את החברה כמומלצת ועל מה בעיקר חשוב לשים את הדגש? יש לנו תשובה מפורטת ומספקת בשבילכם. 

1. האנשים שעושים את חברת בניית האתרים

תודו שלא ציפיתם שנפתח דווקא בהמלצה על האנשים שמאחורי החברה. עם זאת, עליכם לזכור: איכות התוצרים נקבעת על ידי איכות ומקצועיות הצוות.

  • לאן לגשת? לעמוד הבית או עמוד האודות של חברות בניית אתרים מומלצות. זהו המקום לציין כי במידה שהגעתם לאתר שהמידע הבסיסי-קריטי הזה אינו משותף בו, צריכה להידלק לכם נורה אדומה (מהסוג הבוהק-מסנוור).
  • למה זה חשוב? משום שעליכם לדעת מי האנשים שיעמלו על האתר שלכם: ניסיונם, גישת העבודה שלהם, הפרויקטים עליהם הם חתומים וכן הלאה. 

 

2. תיק העבודות של חברות בניית אתרים מומלצות

החברה צריכה להצטיין בשני דברים עיקריים בשביל שתבחרו בה: הראשון הוא צוות איכותי ומקצועי והשני הוא תיק עבודות מפואר שירשים וירגש אתכם.  

  • לאן לגשת? לעמוד "תיק עבודות" או "פרויקטים" (לכל חברה טרמינולוגיה משלה). 
  • למה זה חשוב? משום שתיאום ציפיות הוא אחד הדברים הקריטיים ביותר בשיתוף הפעולה ביניכם ובין חברת בניית האתרים. תיק העבודות מאפשר לכם להבין בתכל'ס מה החברה יודעת לעשות, איך נראים ומרגישים האתרים שהיא בונה ואם המוצרים שלה עונים על הצורך שלכם.

 

3. הצעת מחיר מקוונת – נגישה, מהירה ומתחשבת 

הצוות מרשים אתכם, תיק העבודות מרגש אתכם ואתם לא יכולים לחכות ללחוץ את ידי נציגי החברה? כל שנותר לכם הוא לברר את עלויות הפרויקט. ואיך תבררו אותן? הו, בקלות! 

  • לאן לגשת? לרוב, על מנת לקבל הצעת מחיר עבור הפרויקט, תידרשו להגיע לפגישה פיסית במשרדי חברות בניית אתרים מומלצות. עם זאת, ישנן חברות (ואנחנו ביניהן), המציעות הצעת מחיר אונליין. ומה זה אומר? שאינם מחויבים בפגישה – פרונטלית או מקוונת, בכדי לקבל הצעת מחיר. שלחו לנו את מאפייני הפרויקט ואנחנו נשוב אליכם במהרה עם הצעה.
  • למה זה חשוב? משום שהצעת האפשרות לקבל הצעת מחיר בקליק, מעידה על כך שהחברה רואה אתכם, מכירה בצרכים שלכם, עונה עליהם ושמה אתכם במרכז. 


אז מה הופך חברות בניית אתרים מומלצות לכאלו? צוות מקצועי, מוצרים מעולים ומענה על צורכי בעלי העסקים (אתם). לפרטים נוספים אודות בניית אתר עם npcoding ובכל שאלה נוספת, התקשרו – 077-500-3028

חברות בניית אתרים מומלצות – כך תעריכו אותן

תוכן עניינים