בעבר, כאשר רצינו לרכוש מוצר מסויים מספק מסויים היינו פונים למישהו מקבלים הצעת מחיר ובהתאם היינו סוגרים או לחילופין מחפשים ספק אחר על מנת לסגור את השירות. היום ניתן לראות, שהצרכנים עושים מגוון השוואות לפני כל שירות שהם מחליטים לבצע לדוגמה: לפני שנוסעים לחו"ל יש מגוון אתרים שמציגים לנו את המחירים השונים של הלוקשיינים השונים שאליהם אנחנו רוצים לסוע. נניח ואנחנו רוצים לסוע להוואי אז ניכנס לאתר נעשה חיפוש של מקום נגדיר את דירוגי המלון והופס יקפצו לנו כל המקומות האפשריים.

בניית אתרים להשוואת מחירים – כל מה שחשוב לדעת

כל תחום השוואת המחירים באופן כללי נמצא בימים אלו בעלייה. אפשר לראות את הנושא הזה תופס גם בתחומי ביטוחי הרכב, בתחומי המלונות ואף באתרים גדולים יותר כמו יד 2.

בעולם של היום, כמו שציינו למעלה מרבית הצרכנים עושים השוואות בין מגוון רחב של ספקים ומחירים שונים. לכן, במידה ואתם בעלי עסק בתחום מסויים ואתם מכירים קולגות באותו התחום אפשר לייצר תשתית אונליין שתהיה מותאמת לתחום הזה. נניח לדוגמה: ויש לכם עסק בתחום המזון אז אתם יכולים לייצר אתר שיעשה השוואות בין החקלאים השונים.

בשורה התחתונה, היום לפני כל לקיחת שירות אנשים אוהבים לעשות סקר שוק ולבחון כמה ספקים וכמה אפשרויות ואין ספק שאתר שיאגד להם את כל האפשרויות השונות עם המחירים השונים יקל עליהם בצורה משמעותית.

תוכן עניינים