אנחנו מתארים לעצמנו שאתם מחפשים בית. לא בית פיזי, בית אינטרנטי. מקום בו תוכלו לארח אנשים חדשים שנכנסים ל’סלון’ שלכם, הם מסתובבים בין הכורסאות, אומרים שלום, מתרשמים מהעיצוב, אתם מושיבים אותם על כוס קפה, שואלים לשלומם, מציגים את עצמכם.

הם שומעים אתכם, הם רואים אתכם, הם מתרשמים. הם מהנהנים, חושבים, מתלבטים. אתם שוב מדברים, אתם בתוך שיחה. שיחה שהיא רק שלכם, בתוך המרחב, ה’סלון’ שלכם. בו מתקבלות ההחלטות הכי חשובות.

ההחלטות של הלקוחות שלכם.

איך הייתם רוצים שה’סלון’ הזה ייראה?

בניית אתרים: אדריכלות וירטואלית

בניית אתר חדש נשמעת כמו משימה פשוטה, יחסית. עבור רוב האנשים. לא להם עצמם, אלא לאנשי מקצוע. האמת היא? בניית אתרי אינטרנט דורשת תכנון מקדים, חשיבה מדוקדקת על חווית המשתמש ועל רמת ההנעה לפעולה שנוכל להשיג דרכו.

זהו הבית שלנו, הוירטואלי.

האם השקעתם בכך מחשבה?

אנחנו מניחים שכן.

גם אנחנו.

אז איך זה לבנות אתר חדש?

בניית אתר חדש זו יצירה. זו יצירה מרגשת שנולדת מתוך מחשבה על הלקוחות שלכם ועליכם. זו חוויה מרגשת שבה אנחנו בוחרים ומעצבים את האתר האישי שלכם, ביחד.

אנחנו בטוחים ששמעתם על החשיבות של אתר אישי, אבל מה אתם באמת יודעים עליו?

אתר אישי הוא דרך מרכזית לבסס את הנוכחות שלכם בעולם המקוון. הוא יכול לשמש לפרויקטים אישיים ולמטרות עסקיות. האתר האישי הוא החלק החשוב ביותר בנוכחות שלכם באינטרנט. הוא צריך להיות מקום שבו אתם יכולים להתחבר לקהל שלכם ולשתף את המחשבות, הרעיונות והעבודה שלכם.

בניית אתר חדש – דגשים חשובים

בואו נסתכל על כמה פרטים שיעזרו לכם להתחיל בבניית אחד.

כשזה מגיע לבניית אתר חדש, אתם צריכים לחשוב איזה סוג של תוכן אתם רוצים לשים באתר שלכם ואיך אתם יכולים להפוך אותו למושך. לא משנה אם העסק שלכם קטן או גדול, יש כמה דברים שאתם תמיד צריכים לזכור בעת בניית אתר אינטרנט:

  1. אתר הוא דרך לתקשר את הזהות שלכם, ולכן הוא צריך לשקף את מי שאתם.
  2. אם אתם רוצים להיות יצירתיים ולהביע את עצמכם דרך האתר שלכם, חשוב מאוד שהאתר שלכם לא רק ייראה טוב אלא גם ירגיש טוב. הוא צריך להיות קל לשימוש ולהבנה.
  3. האתר האישי שלכם צריך להיות המקום שבו אנשים יכולים לגלות יותר על איזה סוג של אנשים אתם ולראות כמה יש להם במשותף איתכם.
  4. אתר אישי הוא דרך טובה לוודא שהאנשים הנכונים רואים אתכם. הוא צריך להיות מקום שבו אנשים יוכלו לגלות עליכם ועל החברה שלכם, כמו גם ללמוד עליכם יותר.
  5. אתם צריכים לחשוב היטב איזה סוג של תוכן אתם רוצים לשים באתר האישי שלכם וכיצד הוא יראה מי אתם ואיזה סוג אנשים אתם.

בסופו של דבר, אתר הוא לא רק דרך להעברת מידע. הוא צורת תקשורת. 

לסיכום, אם החלטתם שאתם מעוניינים לבנות אתר חדש לעסק שלכם, אנחנו ב- NPCoding  נשמח לבנות אותו עבורכם וללוות אתכם ליווי מקצועי לאורך כל התהליך – החל משלב האפיון ועד התוצר המוגמר ואפילו הרבה אחרי. לקבלת פריטים על בניית אתר חדש צרו איתנו קשר עוד היום! 

בניית אתרים לשומרי שבת - בניית אתר שומר שבת | NPCoding

תוכן עניינים