מאחר שאתם רוצים עבור בית העסק את אתר התדמית / אתר המסחר המפואר, המרשים והחוויתי ביותר, ברור לכם שתפנו בהכרח לחברת בניית אתרים גדולה ומוערכת.

עם זאת, מה מגדיר את החברה כגדולה ומה חשוב עוד יותר מגודלה? מאיתנו אליכם: כל מה שבאמת צריך לעניין אתכם בנושא חברות בניית אתרים הגדולות בישראל.

מיהן חברות בניית אתרים הגדולות בישראל?

ישנן שתי דרכים להשיב על השאלה: האחת היא להציג בפניכם את שמות החברות הגדולות ביותר בישראל נכון לכתיבת שורות אלו, והשנייה היא לשתף אתכם בפרמטרים שמגדירים את החברות השונות כ"גדולות".

אנחנו מצאנו שהדרך השנייה יעילה ובעלת ערך רב יותר, שכן באמצעותה תוכלו להעריך את גודלה וערכה של כל חברה בה תתעניינו (בתחום בניית האתרים ובתחומים נוספים).

אז אילו דברים מזכים את החברה בתואר "גדולה"?

  • שווי וערך – נתונים כדוגמת היקף הכנסות, הרווחים וקצב הגדילה, מעידים על גודלה של חברה.
  • יוקרת הפרויקטים – חברה גדולה תהיה כזו שהופקדו בידיה פרויקטים גדולים ומוערכים. מכאן, שגם חברת בניית אתרים צעירה בת חמישה עובדים לדוגמא, תיחשב גדולה כל עוד הרזומה שלה כולל תקציבים מכובדים לביצוע פרויקטים מפוארים. 
  • המלצות וחוות דעת חיוביות – וכן, חברה גדולה תהיה גם כזו שמומלצת בחום על ידי קהל לקוחותיה. ככל שהחברה מוערכת ו"מכוכבת" יותר, כך היא נחשבת גדולה ומובילה יותר.

"האם עליי לבחור חברת בניית אתרים בהתאם לגודלה?"

כפי שהבנתם בעצמכם, גודלה של החברה מוגדר על ידי מספר מאפיינים, כאשר כל אחד מהם מעיד באופן ישיר על איכויותיה. באותה הנשימה, בחירת חברה לבניית אתרים אך ורק על סמך גודלה, אינה מספיקה. אנחנו ב-NPCoding ממליצים לכם לבסס את בחירתכם בהתאם ל-3 הדברים הבאים:

  • תיק עבודות – העובדה כי מצאתם חברות בניית אתרים הגדולות בישראל (שווי מרשים/ מאות עובדים / פרויקטים יוקרתיים) לא באמת משנה כל עוד לא תתחברו לעבודות שלהן. לכן, לפני שאתם משקיעים את זמנכם בבדיקות, השוואות ו"הערכת גודל", בצעו את תיאום הציפיות הבסיסי ביותר: הצצה בלשונית "פרויקטים". 
  • גישת-שיטת עבודה – כל חברה מעניקה שירות על בסיס גישת עבודה שונה. אין באמת גישה טובה יותר או פחות, אלא שישנה גישת העבודה המתאימה ביותר לכם. אצלנו ב-NPCoding לדוגמא כל המוצרים המפותחים מבוססים על אוריינטציה שיווקית, כאשר מטרתנו היא להבטיח חווית שימוש נפלאה שתניע לפעולה ותוביל להגדלת מכירות. 
  • זמינות – ככל שהחברה גדולה יותר, כך הסבירות להיתקל ב"אתגרי זמינות", עולה. ולכן, ודאו מראש כי החברה בה אתם מתעניינים פנויה לפרויקטים חדשים / הזמינות שלה מתאימה ללוחות הזמנים שלכם. 


לסיכום, התעניינותכם בנושא חברות בניית אתרים הגדולות בישראל מובנת לנו. עם זאת, זכרו כי מעבר לגודלה של החברה, ישנם דברים נוספים שראוי להוסיף לסל השיקולים עם בחירה בחברה לבניית אתרים. לפרטים נוספים אודות בניית אתר עם NPCoding, התקשרו – 077-500-3028

Big in Israel: חברות בניית אתרים הגדולות בישראל

תוכן עניינים