מהרגע שעולם האינטרנט נפתח והתקדם יחד איתו עלו מגוון אפשרויות שונות כאשר אחת מהם היא האפשרות להוזיל עליות של קידום עיסקי ואפילו יש כאלו שמחליטים לבנות אתר אינטרנט בעצמם בשביל לחסוך לעצמם כמה שקלים. חשוב לזכור כמו בכל דבר, שאם אתם הולכים על הפיתרון הזול יש לכך השלכות.

למה בעצם צריך לבנות אתר אינטרנט באופן מקצועי אם אפשר לבנות את זה לבד? 

אם נסתכל אפילו בצורה הפשוטה היותר בחיי היומיום שלנו כמעט הכל אפשרי לעשות לבד. ברוב המקרים אנחנו נעדיף לקחת איש או אשת מקצוע שזו המומחיות שלהם בשביל שנקבל את התוצאה הטובה ביותר.עולם הדיגיטל היום, הוא עולם פתוח שפתח בפנינו הרבה מאוד דלתות עיסקיות ובהחלט הוזיל לנו בהרבה את עלויות השיווק. הן מבחינת דיוק השיווק והן מבחינת העלויות החודשיות שלו. אם בעבר עולם הפירסום היה פתוח רק לחברות הגדולות היום אנחנו יכולים לראות הרבה עסקים קטנים ובינוניים יכולים להגיע למקומות הראשונים בגוגל ולקבל הרבה מאוד לידים.

למה בעצם אי אפשר רק להשקיע בקידום האתר? 

בעלי עסקים רבים נוטים לספור את עצמם ע"י הלידים או הלייקים שהם מקבלים במדיות השונות. תמיד אנחנו אומרים עם לידים לא הולכים למכולת, עם מה כן? עם לידים איכותיים שבאמת בעלי פוטניאל להפוך להיות לקוחות משלמים. לדוגמה: יש לנו לקוח שהחליט שהוא בונה את האתר שלו בצורה עצמאית לפני 7 שנים, הוא השקיע את התקציב שלו על קידום אינטניסבי ובסופו של דבר אפילו הצליח להגיע לחלום הרטוב של הרבה בעלי עסקים והופיע בעמוד הראשון של גוגל בלא מעט ביטויים מובילים ואז מה קרה? נכנסו לו לאתר המון גולשים שיצאו תוך שניות בודדות. בסופו של דבר, הוא הבין שהוא צריך לעשות שינוי ולבנות את האתר שלו מחדש באופן מקצועי והגיע אלינו ואז נחשו מה קרה? הוא השקיע כמה עשרות אלפים על בניית אתר מקצועי אבל, תוך שעתיים אחרי שהאתר החדש שלו היה באוויר הוא כבר קיבל הזמנה ראשונה ותוך פחות משבועיים הוא כבר החזיר למעלה מ60% מההשקעה שלו על בניית האתר.

מה הנקודות שצריך לשים אליהם לב כשמחליטים לבנות אתרים אינטרנטיים? 

אם חשבתם עד כה שהחלק החשוב בבניית אתר הוא הקידום ושאפשר להתפשר על שלב הבנייה וללכת על פיתרון זול יותר אנחנו מקווים שאחרי המאמר הזה הבנתם שהזול עלול לעלות לכם ביוקר. יחד עם זאת, שוק בניית אתרי האינטרנט היום הוא מלא במגוון רחב של חברות או אפילו פרילנסרים וכמו כן, גם טווח המחירים מגוון. אז חשוב מאוד כשאתם פונים לאיש מקצוע או חברה בתחום תשימו לב שהמחיר לא יהיה הפקטור היחידי שמוביל אתכם בקבלת ההחלטה, קבלת החלטה על סמך מחיר בלבד היא אחת מהטעויות הנפוצות שעושים בעלי עסקים שמחליטים שהם רוצים לבנות חנות מקוונת או אתר אינטרנט. הנקודה העיקרית שחשוב שתבדקו עם החברה שאתם פונים אליה היא כמה הם שמים דגש על נושא החזר ההשקעה. האם הם מכוונים את האתרים לקהל יעד מדוייק חשוב שהאתר יותאם בצורה מדוייקת לקהל שאליו אתם מכוונים. רבים טועים לחשוב שהדיוק הזה אומר שאם כיוונתם את האתר לקהל מסויים אז זה אומר שקהל אחר לא יכול להיכנס אליו אז ממש לא לזה הכוונה, אלא הכוונה כאן היא אם אתם לדוגמה עסק שמוכר מוצרים חד פעמיים שמתקלים מן הסתם שהמוצר הזה יותר יקר מכוס פלסטיק רגילה שאנשים קונים עבור אירוע לילדים שלהם לכן אנחנו נרצה לכוון את האתר בצורה שתדבר לגולשים שאיכות הסביבה זה אחד הערכים החשובים עבורם וכך נוכל בעצם לעודד אותם לבצע יותר רכישות. כמובן, שהאתר יהיה פתוח ויאפשר רכישה גם לאנשים "רגילים" שרוצים לרכוש. חשוב בעיקר להבין, שהנקודה העיקרית של בניית אתר נכון היא השקעה בבסיס שלו כל התשתית הטכנית והארכיטקטורה של האתר בלי בסיס חזק ויציב אין לכם למה להתקדם בכלל לשלב הקידום. בסופו של יום, גם אם לעיתים נראה שזה הוצאה גדולה עבור בעל עסק אבל בסופו של יום זו השקעה שמחזירה את עצמה עם ריבית.

לסיכום, כמו שלא הייתם עושים לעצמם טיפול שיניים ואתם בוחרים ללכת לרופא מקצועי שיעשה לכם עבודה טובה ומקצועית כי זה הנראות והבריאות שלכם אותו דבר גם כאשר אתם רוצים לבנות אתר לעסק שלכם. תחפשו חברה מקצועית לבניית אתרים או מפתח עצמאי שיוכלו לבנות עבורכם את האתר הטוב ביותר שיהיה מכוון בצורה הטובה ביותר לקהל היעד המדוייק ובהתאם הוא ימיר לכם את הגולשים ללקוחות משלמים.

בניית אתר היכרויות

בניית אתר היכרויות

בניית אתר היכרויות הוא אפיק מצויין לפתח את העסק. כולם רוצים היום להכיר בן או בת זוג ולנהל חיי זוגיות שלמים ומאושרים. בעבר, כל תהליך

-