החוק "גדול יותר=יקר יותר" חל על דירות, ארוחות במזללות, רהיטים, רכבים ואפילו אתרי אינטרנט. עם זאת, אין קשר ישיר בין גודלה של חברה ובין מחיר בניית האתר עבורה. כלומר, אין זה מופרך שאתרי תדמית שונים הנבנים עבור חברה משפחתית של חמישה עובדים וארגון של מאתיים עובדים, יתומחרו בעלות זהה. מכאן, שבמידה שיש בבעלותכם חברה גדולה, דעו כי אין זה אומר שתשלמו בהכרח יותר עבור הקמת האתר. אז איך בכל זאת נקבע מחיר עבור בניית אתרים לחברות גדולות? יש לנו תשובה עבורכם.

הפתעה: גודלה של החברה לא משפיע על עלות בניית האתר

חשבתם שככל שהחברה שלכם גדולה יותר כך תצטרכו לשלם יותר על בניית האתר? אז חשבתם. ישנם מספר דברים המשפיעים באופן ישיר על עלות האתר, כאשר מספר העובדים / מספר המוצרים / מספר הלקוחות / שנות הוותק – כל אלו לא משפיעים עליה כלל. ומה כן?

* "חברת הבנייה" – כל חברה המציעה בניית אתרים לחברות גדולות, רשאית לתמחר את פרויקט בניית האתר כראות עיניה. במחיר שיוצע לכם מגולמים שעות העבודה, מספר אנשי המקצוע המעורבים בפרויקט וכן, גם הניסיון והידע המקצועי של החברה. ולמקרה שאתם תוהים לעצמכם אם שווה לשלם יותר לחברה בעלת ניסיון עשיר, התשובה היא שכן: ניסיון עשיר = ידע ומקצועיות = ביצועים מרשימים = ערך רב.
* סוג האתר – כגולשים בעצמכם, אתם נחשפים לסוגים רבים של אתרים: מאתר תדמית של חברת נדל"ן ועד אתר מכירות של חברת מזגנים. כל אתר דורש בהשקעה שונה ומכאן שגם העלויות הכרוכות בבנייתו אחרות. ולכן, חשוב יהיה לנו לדעת כבר בתחילת הדרך איזה אתר תרצו לחברתכם: אתר תדמית, אתר מכירות, עמוד נחיתה וכן הלאה.
* מספר העמודים – לכל סוג של אתר ישנו מספר עמודים מומלץ. לדוגמא: אתר תדמית נבנה לרוב על בסיס 5 עד 10 עמודים. חנויות מנגד גדולות בהרבה, שכן כל מוצר הנמכר זוכה לעמוד ייחודי (מספר העמודים באתר כמספר המוצרים הנמכרים בו). מחיר בניית אתרים אם כן נקבע גם בהתאם למספר העמודים באתר שלכם.

כמה עולה בניית אתרים לחברות גדולות?

כאמור, המחיר נקבע בהתאם לשלושה פרמטרים עיקריים: סוג האתר, גודלו וניסיונה של חברת בניית האתרים. מאחר שלכל אתר מאפיינים ייחודיים, הרי שלא ניתן לנקוב מראש במחיר. מה שכן אפשר לעשות הוא לבקש מאיתנו הצעת מחיר אונליין! ואיך זה עובד? כל שעליכם לעשות הוא להיכנס למחשבון הפרויקטים שלנו, להגדיר לנו בהערכה גסה את מאפייני האתר ולשלוח לנו. לאחר שנעבד את הנתונים נשלח לכם הצעת מחיר ומשם נוכל להתקדם.

לסיכום, גודלה של החברה שלכם המוגדר על ידי מספר עובדים / לקוחות / מוצרים, אינו משפיע על מחיר בניית האתר. אז מה נוכל לבנות עבורכם? למידע נוסף אודות בניית אתרים לחברות גדולות עם NPCoding, התקשרו – 077-500-3028